Plik nadesłany do nas jest uszkodzony lub został uszkodzony w trakcie przesyłu. W wyniku uszkodzenia jego otwarcie jest niemożliwe, dlatego prosimy o ponowne przesłanie pliku jeśli zajdzie taka konieczność.

 
Wielkość pracy jest nieodpowiednia do wielkości złożonej w zleceniu. Prace nie są skalowane do wybranego formatu. Drukujemy z pliku przekazanego nam do realizacji, aby uniknąć wykadrowania lub drukowania pracy w formacie mniejszym niż w zleceniu prosimy o poprawę pliku i nadesłanie go nam ponownie.
 

 
Czcionki nie zostały prawidłowo osadzone w pracy. Może to powodować ich brak lub błędne wyświetlanie przy wydruku. Prosimy aby czcionki były zawsze zamienione na krzywe.

 
Do druku akceptujemy pliki z rozszerzeniem: PDF, CDR (do X16), AI (do CS6), TIFF, PSD, EPS, PSB. Inne rozszerzenia nie są przyjmowane do druku. Dlatego prace w rozszerzeniach inne niż wymienione nie zostaną przyjęte do druku.

 

 
Spad - obszar druku, który wychodzi poza krawędź cięcia. Spad gwarantuje, że obszar druku będzie dochodził do samej krawędzi po przycięciu arkusza. Brak spadu może spowodować powstanie białych nierównomiernych marginesów. Dlatego wymagane spady w pracy powinny mieć 3mm dla każdej ze stron.

 
Zaufało nam już  2644 Klientów