Wyszukiwarka

Aktualne promocje:

10% nakładu więcej!

+500

Zawieszki zapachowe

 Genesis Druk jako nieliczny w Polsce, jest bezpośrednim producentem zapachów samochodowych, tzw. zawieszek zapachowych lub choinek zapachowych.
 
Nasze produkty tworzone są ze specjalnie przygotowanych do tego celu materiałów: specjalna mieszanka bielonej celulozy, chłonąca odpowiednią ilość kompozycji zapachowej (w przeciwieństwie do powszechnie stosowanej tektury), olejki zapachowe przetestowane na trwałość, intensywność i zgodność z deklarowanym zapachem oraz standardami IFRA.
 

Druk reklamowych zawieszek zapachowych

Drukujemy w autorskiej technologii offsetowej (HQP) full kolor (4+4), bezpośrednio do 750g/m2 czyli bez kaszerowania, co pozwala Nam znacznie skrócić czas realizacji, znacząco obniżyć koszty produkcji i jednocześnie podnieść jakość Naszych produktów.
 
Pachnący gadżet ma wiele zalet:
Niska cena wykonania
Miły zapach
Optymalne warunki wzrokowe
Wiele miejsc zastosowania
Docierają do szerokiej grupy
 
Zawieszki zapachowe produkujemy w oparciu o gotowe wykrojniki, które posiadamy w naszym dziale DTP. Zawieszki reklamowe produkujemy w dowolnym kształcie, na podstawie dostarczonego projektu lub opracowujemy nowy zgodnie z wytycznymi Klienta. Posiadamy duży wybór gotowych wykrojników, które nieodpłatnie udostępniamy naszym Klientom. Istnieje też możliwość wykonania indywidualnego wykrojnika.
Realizujemy każdy kształt i wielkość. Zawieszki wyposażamy w kolorową gumkę lub plastikowy haczyk.
Możemy zapakować je pojedynczo w opakowanie z folii barierowej bez etykiet (blistr) lub z etykietami z euro-dziurką.
 
Choinki zapachowe należy przechowywać z dala od dzieci, unikać kontaktu z tworzywami sztucznymi i tekstylnymi, chronić oczy i usta. Mocować za pomocą dołączonego haczyka lub gumki, po zamocowaniu umyć ręce.
Zamawiający zobowiązuje się poinformować o tym swoich Klientów.
 
Wydrukowaliśmy już bezpośrednio offsetem:  13.000.000 zawieszek zapachowych