Wyszukiwarka

Aktualne promocje:

10% nakładu więcej!

+500

Standard IFRA

IFRA - International Fragrance Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Substancji Zapachowych). Utworzone w 1973 roku w Genewie przez producentów substancji zapachowych.

Dzisiaj profesjonalni perfumiarze nie pracują tak, jak kilkanaście lat temu. Nie muszą ekstrahować olejków z naturalnych źródeł. Mają do dyspozycji komputery i szereg urządzeń, które pozwalają analizować składy chemiczne i pomagają budować odpowiednie wiązania na nowo.

Dzięki temu przełomowi udało się odtworzyć zapachy występujące w naturze oraz stworzyć zupełnie nowe kompozycje. Jednak każda nowa receptura jest testowana pod kątem bezpieczeństwa. Jeśli testy przebiegną pomyślnie, taka kompozycja może zostać użyta do aromatyzowania np. naszych zawieszek zapachowych. Jeśli z jakiegoś względu testy się nie powiodą, to zapach nie może być dalej produkowany i praca stworzenia konkretnej kompozycji zaczyna się od początku.

Butelka
Nasze zapachy spełniają standardy nakładane przez organizację IFRA. Jej szczegółowe podejście do kompozycji dopuszczanych do użytku gwarantują naszym Klientom pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania proponowanych przez nas rozwiązań.